KONCERT CHARYTATYWNY – Jerzy „DUDUŚ” Matuszkiewicz

7 stycznia odbył się Koncert Charytatywny na rzecz budowy Hospicjum w Żyrardowie pt. Jerzy „DUDUŚ” Matuszkiewicz.
Wystąpili: Agnieszka Wilczyńska, Robert Majewski, Andrzej Jagodziński Trio: Andrzej Jagodziński, Adam Cegielski, Czesław „Mały” Bartkowski.

Jesteśmy zachwyceni wykonawcami, klimatem jaki panował podczas koncertu, oraz muzyką, która zdecydowanie umiliła ten wieczór.
Mamy przekonanie, że to była prawdziwie wyśmienita uczta dla naszych gości, którzy licznie zebrali się w sali kinowej Centrum Kultury.
Chcemy szczególnie WAM wyrazić wielką wdzięczność za zakup biletów, które były cegiełkami tego wydarzenia dołożonymi do tak szczytnego celu, jakim jest wybudowanie Ośrodka Hospicyjnego w Żyrardowie.

To dzięki Waszym Sercom jesteśmy w stanie działać dalej.
Mamy nadzieję, że takich wydarzeń będzie więcej, gdzie wspólnie będziemy mogli zrobić coś tak WAŻNEGO, tak DOBREGO
a przede wszystkim TAK BARDZO POTRZEBNEGO.

Wielkie ukłony z naszej strony całemu zespołowi wraz z ich menedżerem Blue Note Agencja Artystyczna Andrzejem Łukasikiem.
Ten pełen klasy, pozytywnych emocji i dozą humoru koncert, na długo pozostanie w naszej pamięci. DZIĘKUJEMY!!!

Ogromne podziękowania kierujemy do Prezydenta Miasta Żyrardowa – Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego, który patronował temu wydarzeniu.

Dziękujemy Dyrektorowi Centrum Kultury – Łukaszowi Kasperczykowi oraz Całej Ekipie CK, która pomogła tego wieczoru przyjąć nas wszystkich w sali kinowej.

Dziękujemy wszystkim Mediom, które towarzyszyły nam tego wieczoru i uwieczniły relacjami występ: TVŻ HD, Życie Żyrardowa, Radio Fama, Radio Victoria, Radio Bogoria.

Wszystkim innym, którzy promowali to wydarzenie w mediach społecznościowych.

WIELKIE DZIĘKUJEMY pani Magdalenie Jagórze, za ugoszczenie kulinarne naszych wspaniałych wykonawców.

Nie możemy zapomnieć również o naszych Wolontariuszach, którzy zawsze poświęcają swój czas i serce by wspomóc każdą akcję.

Ostatnie podziękowania należą się pani dr Ewie Wojciechowicz-Owdziej, która była inicjatorką tego koncertu i dopięła wszystko na ostatni guzik 🙂

Dochód z tego przedsięwzięcia w całości czyli 28 422,70 zł został przekazany na budowę Hospicjum, w tym ujęta została sprzedaż płyt naszych wspaniałych wykonawców – 2 350 zł
DZIĘKUJEMY wszystkim, którzy kupili płyty i ZESPOŁOWI za ten GEST.

ZBUDUJMY RAZEM HOSPICJUM – BĄDŹMY ŚWIADKAMI MIŁOŚCI – NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!!!!

Dla podtrzymania emocji publikujemy skrót z koncertu oraz udostępniamy zdjęcia, publikacje autorstwa naszych patronów medialnych.

RELACJA w TVŻ HD

FOTORELACJA w „Życie Żyrardowa”

PUBLIKACJA w „Życie Żyrardowa”

RELACJA w Radio FAMA