KOLĘDOWANIE NA RZECZ BUDOWY HOSPICJUM

Koncertowe zbiórki na rzecz budowy Hospicjum przynoszą nam wiele radości ale też i potrzebnych „cegiełek„.
W miniony weekend 20 i 21 stycznia – podczas Koncertów Kolęd i Pastorałek w wykonaniu Golec uOrkiestraJustyny Królak z Zespołem
– udało się zebrać kwotę 15 287 zł.

To kolejny wkład naszych mieszkańców, za który serdecznie dziękujemy. Wasze zaangażowanie i chęć wsparcia tej inicjatywy to dla nas czynnik do dalszego działania oraz nadzieja, że Razem zbudujemy Hospicjum.

Najważniejsze i największe podziękowania za organizację koncertów w naszym mieście i możliwość przeprowadzenia zbiórek na rzecz Hospicjum kierujemy do Prezydenta Miasta Żyrardowa – Lucjana Krzysztofa Chrzanowskiego, Proboszcza parafii Matki Bożej Pocieszenia
– ks. kan. Adama Bednarczyka
oraz Proboszcza parafii św. Cyryla i Metodego – ks. Dariusza Kozłowskiego SDB.

W szczególny sposób dziękujemy również Dyrektorowi Łukaszowi Kasperczykowi i pracownikom Centrum Kultury za otwarte serca dla podejmowanych działań przez nasze Stowarzyszenie.

Jak zwykle nasi Wolontariusze gotowi by wspierać Stowarzyszenie w takich inicjatywach stanęli na wysokości zadania. Dzięki wielkie i dla WAS.

Jesteśmy zachwyceni koncertami, atmosferą jaka im towarzyszyła i pozostaje nam tylko podzielić się tym poprzez naszą relację foto i video oraz relacje organizatora i lokalnej gazety „Życie Żyrardowa”. Poniżej znajdują się odnośniki.

ZBUDUJMY RAZEM HOSPICJUM – BĄDŹMY ŚWIADKAMI MIŁOŚCI – NIE BĄDŹMY OBOJĘTNI!!!!

RELACJA w TVŻ HD

FOTORELACJA w „Życie Żyrardowa”