Prezes Stowarzyszenia

Ewa Lenkiewicz

Jestem lekarzem. Po kilkunastu latach pracy odkryłam powołanie w powołaniu – aby pomagać chorym onkologicznie. I dlatego moje serce jest dzisiaj dla Nich, jest dla Hospicjum…. Mam wieloletnie doświadczenie Odnowy w Duchu Świętym. Dlatego moje serce jest dzisiaj dla ewangelizacji… Mam Rodzinę i Przyjaciół. Dlatego moje serce jest dzisiaj dla Nich.

ewa.lenkiewicz@hospicjum-zyrardow.pl

Wiceprezes Stowarzyszenia

Ks. Henryk Chibowski

Dyrektor wspólnoty zakonnej animuje i koordynuje działalność wspólnoty salezjańskiej w Woźniakowie. Jest prezesem SL SALOS „RÓŻA KUTNO”. Oddany młodzieży w duchu św. Jana Bosko. Lubi dobrze zjeść, dobre towarzystwo i ciekawe podróże. Dusza towarzystwa.

henryk.chibowski@hospicjum-zyrardow.pl

Skarbnik Stowarzyszenia

Mirosława Szymczak

Dla wszystkich Ula. Jestem rehabilitantką. Szczęśliwą żoną, matką i babcią. Kocham życie i chcę bezinteresownie nieść pomoc ludziom chorym, samotnym i niepełnosprawnym.

miroslawa.szymczak@hospicjum-zyrardow.pl

Sekretarz Stowarzyszenia

Bożena Wierzchoń

Z zawodu jestem ekonomistą. Pracuję w branży zarządzania nieruchomościami. Jestem żoną i matką dwojga dorosłych dzieci. Kocham morze i słońce. W wolnych chwilach lubię czytać książki lub posłuchać dobrej muzyki

bozena.wierzchon@hospicjum-zyrardow.pl

Członek Stowarzyszenia

Elżbieta Suplewska

Z zawodu jestem pielęgniarką, o sobie mówię siostra- pielęgniarka. Na co dzień  jestem mamą dwójki dorosłych dzieci – marzę o wnukach. Lubię przebywać w gronie przyjaciół i słuchać dobrej muzyki.

elzbieta.suplewska@hospicjum-zyrardow.pl

Członek Stowarzyszenia

Ks. Marcin Wiśniewski

Bóg dał mi wszystko o czym marzyłem. Kapłaństwo, poznanie Siebie, które ciągle trwa i możliwość niesienia Jego samego oczekującym Jego przyjścia… Dodatkowo mogę realizować się jako biotechnolog, nauczyciel akademicki na SGGW w Warszawie. Kocham Boga i wszystko co jest Jego dziełem. Góry… dzięki Ci Boże, że je stworzyłeś.

marcin.wisniewski@hospicjum-zyrardow.pl

Doradca Zarządu
ds. Inwestycji Budowy Ośrodka Hospicyjnego

Cezariusz Sankowski

cezariusz.sankowski@hospicjum-zyrardow.pl

Komisja Rewizyjna

Bogumiła Przybylska

Jestem emerytka babcia i żona. Jestem szczęśliwa, ponieważ mam ośmioro wnucząt. Interesuję się historią, szczególnie okresem międzywojennym. Lubię książki o tej tematyce, dobre filmy oraz wycieczki.

Beata Możdżyńska

Z zawodu jestem nauczycielem biologii. Uczę w szkole podstawowej, jestem też opiekunem koła wolontariatu w naszej szkole i wolontariuszem w Hospicjum Domowym oraz na Oddziale Medycyny Paliatywnej w Żyrardowie. Prywatnie żona, mama i babcia. W wolnym czasie jeżdżę na rowerze.

Teresa Dąbrowska

Pielęgniarka, na co dzień żona i matka, babcia. Lubię wycieczki rowerowe i spacery w lesie.

Zbudujmy RAZEM Hospicjum!

Teraz zbieramy wspólnie na drugi etap naszej budowy – postawienie do stanu surowego naszego budynku. Potrzebujemy jeszcze 4 mln zł., Wierzymy, że z Twoją pomocą to nam się uda.