Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej

10 października obchodzić będziemy Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. W związku z tym nasze Stowarzyszenie organizuje 8 października zbiórki pieniędzy na budowę Hospicjum w Żyrardowie po każdej Mszy Świętej we wszystkich kościołach powiatu żyrardowskiego oraz w parafii Bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie. Chętnych, którzy chcą osobiście wesprzeć to Dzieło zapraszamy również na plac budowy tego dnia o godz. 15.00. A w piątek 6.10 o godz. 19:00 w Żyrardowie na hali AQUA, odbędzie się Gala Boksu, podczas której nasi Wolontariusze również będą zbierać pieniądze na ten cel. Już teraz dziękujemy panu Prezydentowi Lucjanowi Krzysztofowi Chrzanowskiemu oraz organizatorom tej gali za taką możliwość.