Mamy wykonawcę budowy drugiego etapu stanu zerowego Hospicjum

W drodze przetargu wybraliśmy wykonawcę stanu zerowego surowego otwartego. Jest to firma TADEX – BUD z miejscowości Zakręt, siedzibą w Warszawie. W dniu 06.10.2022 roku podpisaliśmy umowę z wybranym wykonawcą. Firmę TADEX – BUD reprezentowali : Tadeusz Słotwiński – właściciel i Daniel Słotwiński – komplementariusz.

W imieniu Stowarzyszenia ,,Nieść Ulgę w Cierpieniu” im. Ojca Pio i Matki Teresy umowę podpisały: Ewa Lenkiewicz – Prezes Zarządu i Mirosława Szymczak – Skarbnik Zarządu. W najbliższych dniach rozpocznie się budowa drugiego etapu Ośrodka Hospicyjnego w Żyrardowie.

Do konstrukcji fundamentów potrzebnych było 362 żelbetonowych pali. W dalszym ciągu zachęcamy do włączenia się w akcję ,,KUP PAL”.
Więcej informacji o tej akcji na stronie: www.hospicjum-zyrardow.pl i na fb.