Warszawskie Parafie wspierają budowę Hospicjum w Żyrardowie

Parafianie i Sympatycy Parafii bł. Władysława z Gielniowa, w okresie 9-16.01.2022 r. osobiście wsparli budowę Ośrodka Hospicyjnego w Żyrardowie.
Z inicjatywy Księdza Marcina Wiśniewskiego po każdej Mszy Świętej Wolontariusze przeprowadzili zbiórki pieniężne.
Owoców zbiórki nie da się do końca zliczyć. Setki osób podjęło modlitwę za nasze dzieła, które podejmujemy. Jako cegiełki rozprowadzono blisko 500 kalendarzy z ciekawym zdjęciem Kapłanów posługujących w Parafii. Pewnie zawisł w wielu domach wywołując uśmiech na twarzy.
U wielu osób zrodziło się pragnienie wspierania budowy nie tylko ten jeden raz, ale może i na stałe, poprzez przelew 1% podatku i/lub składając darowiznę poprzez stronę internetową hospicjum-zyrardow.pl

Dziękujemy Bogu, Kapłanom, Parafianom i Sympatykom Parafii, za każde poruszone serce Dziękujemy również wszystkim Wolontariuszom, którzy włączyli się w przeprowadzenie zbiórki. Darczyńcom, za ofiary złożone na budowę Hospicjum. Udało się zebrać: 27 502,60 zł.
To wielki dar serc, serc wrażliwych na losy chorych, którzy już sobie sami pomóc nie mogą.